Nezařazené

Turnaj Most, 07.10.2010

Hulínští v táhlovém hokeji Chemoplast řádí. Již 14tý turnaj Českého poháru byl na programu jen 10 dní před Czech Open ve středisku volného času v Mostě. Dobrou formou se prokázali junioři RHC Tigers Příbram. V bratrovražedném finále

Turnaj Brno, 03.10.2010

Bohunické finále v režii BHC Dragons Brno. Hned následující den po turnaji v Ostravě se sešlo 41 hráčů a hráče z různých koutů jihomoravského kraje na dalším turnaji Českého poháru, který měl tentokrát na starosti dlouholetý pořadatel 3.ligy a účastník 1.ligy – Doudeen Team. Na turnaji se představilo několik nováčků především mladší věkové skupiny,

Turnaj Ostrava, 02.10.2010

V Ostravě opět kralovali Šprtmejkři. Zatímco pan Kyzlink jako zástupce našeho klubu a Unie H.S.H. v Německu na veletrhu Modell Hobby Spiel ukazoval našim západním sousedům co je ŠPRTEC, vyrazila výprava našich hráčů do Ostravy na turnaj pořádaný místními Šprtmejkry.

Turnaj Most, 27.09.2010

Milan Hulínský vítězí i v Mostě. Mostečtí hráči se rozhodli v táhlovém hokeji Chemoplast před blížícím se Czech Open 2010 pořádně potrénovat. Důkazem budiž další z turnajů ČP kategorie „B“ ve kterém zvítězil Milan Hulínský před Ondřejem Černým a

Grand Prix Slovakia 2010

Vrána letí ze Senice s pohárem. Zatímco v Třebenicích se bojovalo o body do Českého poháru, v Senici se sešli hráči na turnaji započítávaném do WTHA Tour 2010. Grand Prix Slovakia se uskutečnil za účasti hráčů ze Slovenska a České republiky. Češi prokázali více šprtcových zkušeností a po zásluze obsadili medailové pozice.

Turnaj Třebenice, 25.09.2010

V Třebenicích střídavě oblačno. Hned týden po kvartále ve Žďáře vyrazili dva naši zástupci na regionální turnaj do Třebenic. Zatímco Tomáš Sáček se doslova protrápil k 17. místu, Martin Kučera dokráčel až do finále ve kterém podlehl Tomáši Fleišmanovi.

Turnaj Čebín, 24.09.2010

Finále Air-hockeye v Čebíně v režii SHL Brno. Desátý turnaj letošního Českého poháru hostil Čebín. Sjelo se zde 17 hráčů a hráček z Brna, Kroměříže a nechyběli i místní. Turnaj se mimořádně povedl juniorům Stolní hokejové ligy Brno. Ve finále zvítězil Tomáš Mračna nad Michaelem Peterem poměrem 7:5 a připsal si první letošní vítězný turnaj.

Kvartální turnaj Žďár n.S., 18.09.2010

Kvalifikace na Mistrovství ČR 2010 ve stolním hokeji – šprtci se po prázdninách rozjela do druhé poloviny. Třetí z pěti kvalifikačních turnajů hostil poprvé v historii Žďár nad Sázavou. Svůj příjezd i formu nejlépe načasoval Miloslav Mach z Dobré Vody před Jiřím Nakládalem (Dragons Brno) a letos již poněkolikáté třetím Martinem Vránou (Doudeen Team).

Air-hockey – Rating

Air-hockeyový Rating – září. Byl aktualizován Rating po záříjových zápasech ve Světlé nad Sázavou. Aktuální pořadí k 22.09.2010 najdete v sekci Air-hockey / Rating / Aktuální pořadí .

2.liga družstev, 12.09.2010

Postoupíme do druholigového poháru? To je otázka na kterou budeme znát odpověď v neděli 10.října. Jasné však je, že jsme si postup pořádně zkomplikovali a nemáme ho pevně ve svých rukou. V současné chvíli sice figurujeme na první příčce, v posledním kole 2.ligy však nehrajeme a Bohunice, Boskovice i Kohoutovice mohou jít před nás.