Turnaj Senica, 22.01.2011

Slovakia Open 2011 v režii Dragons Brno.

Za účasti hráčů z České republiky, Polska a Slovenska se po delší odmlce šprtce na Slovensku odehrálo Slovakia Open 2011. Hlavním pořadatelem této akce byl Slovenský stolnohokejový zväz, náš klub plnil funkci spolupořadatelskou.

Mezi 45 hráči a hráčkami se nejlépe vedlo brněnským Dragonům, ve finále se totiž utkal Miroslav Škorpík se svým oddílovým spoluhráčem Michalem Prudíkem. Škorpík nakonec prokázal více zkušeností a zvítězil. Na třetí místo dokráčel opravným pavoukem Jakub Hasil.

Našemu klubu se moc nedařilo, nejlepší umístění zaznamenal Patrik Juchelka – celkově osmý. Alespoň dílčí úspěch zaznamenala Nikola Velebová, která získala pohár pro nejlepší ženu turnaje.

Umístění našich hráčů:

• 8. místo – Patrik Juchelka
  • 9. místo – Václav Truhlář
  • 11. místo – Dalibor Kyzlink
  • 19. místo – Nikola Velebová

Ve stejný se hrál také expres v Boskovicích, kde všechny favority zaskočil svým vítězstvím David Řehůřek.

Kompletní výsledky obou akcí najdete na stránkách Unie Hráčů Stolního Hokeje v sekci TURNAJE.