Turnaj Dobrá Voda – 21.04.2012

Martin Kučera a Patrik Juchelka vedou Český pohár 2012 ve své kategorii!

Desetičlenná výprava vyrazila do Dobré Vody u Českých Budějovic na druhý letošní turnaj ČP36. V sázce byly opravdu vysoké body do hodnocení Českého poháru 2012, krásné poháry a super věcné ceny.

Šprtec se zde obvykle hraje v klubovně stolního hokeje u fotbalového stadionu, tam by se ale dnešních 86 účastníků nevešlo a tak byly pro tento kvalifikační turnaj vyhrazeny prostory Základní školy. Připraven byl bufet s občerstvením a příjemnou obsluhou, ke hře 27 hracích stolů typu FAJN.

Svého prvního velkého vítězství se v Dobré Vodě dočkal Jiří Nakládal, který ve finále turnaje porazil našeho Martina Kučeru. Třetí místo vybojoval ostravský Pavel Koloděj.

Po druhém letošním velkém turnaji vede Martin Kučera Český pohár v mužích a Patrik Juchelka v juniorech. V kategorii mladších, starších žáků a také mezi ženami drží průběžnou první příčku zástupci klubu BHC Fighting Saints Pečky.