Turnaj Praha, 16.10.2011 – CZECH OPEN

Jan Vachtarčík vítězem otevřeného mistrovství ČR v Chemoplastu.

Český pohár v táhlovém hokeji Chemoplast měl v letošním kalendáři zaevidovány tři velké turnaje. První z nich se konal v květnu v Mostě, druhý před měsícem v Brně, tím třetím bylo dnešní Czech Open v Praze. Na základní škole Petřiny-Jih, která byla včera hostitelem šprtcového Czech Open se dnes rozbalily stoly na táhlový hokej Chemoplast a bojovalo se o důležité body potřebné k postupu na mistrovství České republiky.

Mezi dvaačtyřiceti účastníky z ČR, Polska a Slovenka nechyběli mistři svého oboru. Mezi nimi třeba úřadující mistr Evropy Jan Vachtarčík, členové reprezentačního týmu ČR a domácí juniorská i seniorská špička.

Roli favorita zvládl bez zaváhání potvrdit Jan Vachtarčík, který všech svých třináct zápasů vyhrál. Druhé místo si do Plzně veze Vojtěch Černý, třetí místo obsadila slovenská hvězda Marek Vrablic.

Naši hráči se nijak výrazně neprosadili, na druhé straně jejich umístění v rozmezí šestého až dvanáctého místa není žádným zklamáním. Snad jen šestadvacátá Lucka Raková mohla trochu zabojovat, vítězství v kategorii žen bylo na dosah.

Umístění našich hráčů:

  • 6. místo – Martin Kučera
  • 7. místo – Jaromír Procházka
  • 10. místo – Patrik Juchelka
  • 12. místo – Ladislav Šustáček
  • 26. místo – Lucie Raková

Kompletní výsledky turnaje najdete na stránkách Sdružení mládeže SHSK v rubrice SOUTĚŽE.