Turnaj Kroměříž, 05.05.2012

Hráči našeho klubu ovládli air-hockey v Kroměříži.

V sobotu 5. května pořádalo Sdružení mládeže SHSK Megalea turnaj v air-hockeyi. Místem konání byla Kuželna u Nedopilů, startovním časem pak desátá ranní. Protože k Nedopilům jezdíme rádi, nemohli jsme chybět ani tentokrát. Ve čtyřech jsme se naskládali do auta a vyrazili.

Ač se očekávala hojná účast, do prezenční listiny se zapsalo třináct air-hockeyistů. Potěšila účast několika nových tváří, statistiky našeho klubu pak zejména výkon našich hráčů.

Ti totiž v pořadí: 1/ Procházka Jaromír, 2/ Kučera Martin a 3/ Peter Michael obsadili kompletní stupně vítězů. Hlavně pro Mikyho byl ze získaného poháru u vytržení. Není se čemu divit, je to jeho první kousek. Trochu nespokojený tak může být jen Láďa Šustáček se svým 7. místem.

Kompletní výsledky turnaje a pořadí Českého poháru 2012 turnaje najdete na webu Českého svazu Air-hockey.

Air-hockeyisté z Brna a okolí vyhlašují poplach, v pátek 18.května totiž pořádá NEOFIGHT air-hockeyový turnaj v Orlovně Kr.Pole. Nenechte si tuto akci ujít!