Czech open

BAPW.CZ Czech Open, 17.10.2010

Air-hockeyové Czech open triumfem SHL Brno. I turnaj v air-hockeyi v rámci stolněhokejového Czech open 2010 byl plný očekávání. Hlavně co se týká počtu účastníků. Ten se přesně ve 13 hodin ustálil na 36 hráčích a hráčkách. Bylo jasné, že jiná cesta než pavoukem na jednu porážku ke zdárnému a včasnému konci nevede.

Starcolor Czech Open, 17.10.2010

Táhlový hokej na Czech open ovládl Jan Vachtarčík. I turnaj v táhlovém hokeji Chemoplast se zařadil mezi nejpočetnější a především nejkvalitnější akce tohoto roku. Na startu se totiž sešli medailisté z mistrovství republiky, Evropy i světa.

United Energy Czech Open, 16.10.2010

Šprtcové Czech open 2010 vyhrál Miroslav Škorpík. Po tom co byl hlavním strůjcem vítězství Dragons Brno v 1.lize, zaznamenal Miroslav Škorpík další úspěch tentokrát na poli individuálním. Na největším otevřeném turnaji stolního hokeje v České republice nenašel mezi 120 hráči a hráčkami přemožitele.